1987'den beri tekstilden daha fazlası Yaka & Bant Tiktak Raşel Ribana Kordon ve Uçlama

Yaka & Bant

7,12,14,16 fine Protti marka elektronik makinelerde her türlü giyim ile kullanılabilecek yaka, kol,etek ve bel bantları imalatı yapmaktayız. Ürünlerimiz t-shit, sweat shirt, mont, kaban, pantolon, ceket, deri, denim gibi her tür giysiye aksesuar olabilmektedir. Makineler de her iplik çeşidi hem tek başına hem de diğer iplikler ile birlikte çalışabilir. Likra'lı ürünlerde %2*00e kadar esneme ve geri toplama sağlayabiliriz. Tüm iplik seçenekleri ile üretimi yapılabilmektedir.

Ribana

Makineler de her iplik çeşidi hem tek başına hem de diğer iplikler ile birlikte çalışabilir. Likra'lı ürünlerde %200 e kadar esneme ve geri toplama sağlayabiliriz. Tüm iplik seçenekleri ile üretimi yapılabilmektedir.

Tiktak

İntersia bant olarak da bilinen yüksek dayanıklılık ve performansa sahip tiktak bantlar dar örme makinesinde üretilmektedir. Birden fazla rengi yan yana kullanma imkânı olan tiktak bantlar her sezon talep görmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre istenilen ölçüde ve renkte üretimi yapılır. Tercih edilen iplik sayısına göre kalınlığı ve inceliği ayarlanabilmekte olup likra seçeneği ile esnekliği kontrol edilebilir. Tüm iplik seçenekleri ile üretimi sağlanabilir.

Raşel

Tek plaka ve Çift Plaka olarak çalıştığımız Raşel bantlar aynı yönde esneyebildiği için yıkama sonrasında kasma yapmaz. Birden fazla rengi yan yana kullanma imkânı olup Raşel ve dokuma kumaşlar ile birlikte kullanılabilmektedir. Sadece polyester iplik ile üretimi sağlanmaktadır.

Kordon

Alt giyimde ve üst giyimde, bağlamak veya sıkıştırmak için ürettiğimiz kordonlar. Müşteri isteğine göre düz, yassı ve yuvarlak olarak üretilmektedir. Polyester Pamuk veya fantezi iplik ile üretilebilmektedir. Sedat Triko kordon kalitesi, kalite doğruluğu ve üretim verimliliği ile bilinir.

Uçlama

Sedat triko bünyesinde yıpranmayı önlemek ve markaların en yeni renk koleksiyonlarını süslemek için kordon uçlama işlemi yapılmaktadır a- Şeffaf plastik Uçlama: Şeffaf plastik uçlar geleneksel kordon uçlarıdır. Müşteri isteğine göre kişiselleştirme yapılabilmektedir. b- Renkli plastik Uçlama: Renkli plastik uçlama aynı kordon rengini talep eden müşterilerimiz için ürettiğimiz kordon uçlama şeklidir.

36 yıldır global markalar için çalışmalar yaptık. Başarı hikayemiz, referanslarımızdır.

Referanslarımız
Katıldığımız Fuarlar